Skinny jeansy střídají široké, je třeba je však kombinovat jinak než jsme zvyklé

Date:

Ultra slim jeansy ve velkém střídají široké a volné střihy, které známe ze 70. let. Stávají se nejen populárními, ale ženy je milují také pro pocit pohodlí. Víte však, jak je nosit?

Rafinovanost a retro šmrnc
Široké a volné jeansy se vracejí na módní scénu ve velkém. Ano měli jsme je v šatnících v 70. letech, minulou sezónu a teď tomu nebude jinak. Navíc, hodí se téměř každé ženě. V rámci své figury jen regulujte výšku pasu s tím, na co chcete zaměřit pozornost.

Hra s délkou
Absolutní klasikou je kombinace s koženou bundou a bílým tričkem. Tímto nikdy neuděláte krok vedle. Jestli máte 20 nebo 40, vždy budete chic. Když jste však nižší, určitě při takovém looku sáhněte po podpatcích či vysoké platformě na botách.

Vyhnete se tak tomu, že byste působili zbytečně robustně. Sáhnout můžete i po jeansech s délkou až po okraj boty. Tak se silueta krásně opticky prodlouží.

Beautiful woman in the studio

Stávají se nejen populárními, ale ženy je milují i ​​pro pocit pohodlí

Horký trend pro každodenní nošení
Širokým jeansům, mimořádně sluší crop – topy, hedvábné halenky s hlubším výstřihem, pulovry, ale v neposlední řadě i oblíbené oversize střihy. Skvěle budete vypadat iv monochromatickém outfitu, který podtrhne eleganci.

Snažte se nechat vyniknout oblast dříku, pokud vám to postava dovoluje. Takto vlastně snadno dokážete vždy soustředit pozornost na části těla, které chcete vyzvednout.

- Reklama -pr článek

Nové příběhy

Další články autora
Katka

Jak vybrat stan správný stan 

Nejdůležitější součástí vybavení do kempu je logicky stan. Při jeho...

Otrava u psa nebo kočky. Co mám dělat?  

I když pečlivě dodržujete režim krmení, trávíte dny a...

Tipy od vyhledávače práce MyJobsi.cz jak si udržet zaměstnání

V dnešní době spousta firem nemůže najít dostatečné množství zaměstnanců....

Porovnali jsme IVPN proti Bitdefender VPN Premium: Která VPN vyhrála?

Kterou z těchto VPN vybrat: iVPN, nebo raději zvolit...