Vstříc krásným vlasům a pleti s ricinovým olejem

Date:

Pleť, vlasy, ale také nehty, řasy a obočí jsou oblasti, o které ženy pečují nejvíce. Nakupují revitalizační a hydratační krémy na pleť, věnují se výběru kvalitní vlasové kosmetiky přesně podle typu vlasů. Navštěvují salony, jejichž kosmetičky jsou školené na perfektní úpravu obočí a řas, nehtová studia zase pro zušlechtění rukou a nehtů.

Je důležité jít naproti všemu, co nás činí sebevědomými a krásnými. V tom nám bude pomáhat také ricinový olej a jeho správné a pravidelné používání. Bude nápomocný ve všech výše vyjmenovaných oblastech. Jak? O tom si pojďte přečíst v článku.

Ricinový olej na obličej

Pleť je odrazem našeho celkového zdraví. Pokud nám organizmus dobře funguje, pleť bude velmi pravděpodobně vypadat relativně dobře, avšak s přibývajícím věkem bude vhodné o obličej celkově pečovat. Ricinový olej na pleť je silně hydratační a protizánětlivý, zklidňuje problematickou pokožku. Je vhodné použít ho také na obočí a řasy, podporuje růst a hustotu. Pozor ale, aby se ricinový olej nedostal do očí. V případě aplikace na obočí nanášejte malé množství. V zimním období je ricinový olej výborným pomocníkem na zimou praskající rty.

Ricinový olej na vlasy

Ricinový olej na vlasy je vhodný, jestliže toužíte po krásných, dlouhých, hustých vlasech. Při požití ricinového oleje na pokožku hlavy jsou vyživovány vlasové folikuly, díky čemuž je podpořen růst vlasů. Vlasy jsou díky tomu vyživené, delší a hustší, navrací se jim lesk. Ricinový olej na vlasy také výborně hydratuje a podílí se na omezení třepících se konečků.

Bio Ricinový Olej WoldoHealth 100 ml s obsahem vitaminu E, minerálních látek a nutrientů se postará o krásu a sílu vlasů, pleti i nehtů.

Tip: Ricinový olej pomáhá také proti třepení nehtů. Jakmile jej vmasírujete do obličeje nebo vlasů, ruce neoplachujte. Konečky prstů jemně promněte v dlaních, kde oleje zůstalo nejvíce.

- Reklama -pr článek

Nové příběhy

Další články autora
Katka

Jak vybrat stan správný stan 

Nejdůležitější součástí vybavení do kempu je logicky stan. Při jeho...

Otrava u psa nebo kočky. Co mám dělat?  

I když pečlivě dodržujete režim krmení, trávíte dny a...

Tipy od vyhledávače práce MyJobsi.cz jak si udržet zaměstnání

V dnešní době spousta firem nemůže najít dostatečné množství zaměstnanců....

Porovnali jsme IVPN proti Bitdefender VPN Premium: Která VPN vyhrála?

Kterou z těchto VPN vybrat: iVPN, nebo raději zvolit...