Módní ikona Alex Rivière a její první interiérová kolekce: Bydlení jako ze snu!

Date:

Alex Rivière, španělská podnikatelka a kreativní ředitelka sklízí na sociálních sítích úspěchy. Nejnovější si vyzkoušela kariéru své mámy, interiérové ​​designérky, a navrhla několik nábytků a doplňků v minimalistickém, pro ni typickém, duchu.

Limitovaná kolekce Alex Rivière x Westwing Collection obsahuje 26 novinek v kategoriích nábytku, osvětlení, textilu a doplňků
Tato velmi vzrušující VIP spolupráce představuje zcela novou kategorii
Při tvorbě produktů z této kolekce se zaměřily na přírodní barvy, jako je šedobílá a béžová

Koncem dubna měla na Westwing.sk premiéru první kolekce od Westwingu vytvořená ve spolupráci s internetově známou tvůrkyní Alex Rivière. Limitovaná kolekce Alex Rivière x Westwing Collection obsahuje 26 novinek v kategoriích nábytku, osvětlení, textilu a doplňků.

Inspirujte se také: Barva stěny v ložnici ovlivňuje kvalitu vašeho spánku: Víte, která je nejideálnější a čemu se vyvarovat?

Tato velmi vzrušující VIP spolupráce představuje zcela novou kategorii. Jejím autorem není nikdo jiný než světoznámá a celosvětově oceňovaná internetová tvůrkyně, podnikatelka a kreativní ředitelka ze Španělska: Alex Rivière. Kousky z této kolekce byly vytvořeny designérským týmem Westwing na základě nápadů a inspirace Alex Rivière a budou dlouhodobě součástí stálého sortimentu.

Při tvorbě produktů z této kolekce se zaměřily na přírodní barvy, jako je šedobílá a béžová, díky čemuž budou produkty skvěle ladit s různými styly interiéru. Toto barevné schéma sladili is přírodními materiály jako mangové dřevo, len, travertin a béžový mramor. Takto lze všechny prvky jednoduše navzájem kombinovat a vytvářet tak příjemnou atmosféru.

Limitovaná kolekce Alex Rivière x Westwing Collection obsahuje 26 novinek v kategoriích nábytku, osvětlení, textilu a doplňků

Alexandra Tobler, kreativní ředitelka Westwing Collection:
„Pro naši první spolupráci s internetovým tvůrcem bylo pro nás důležité vytvořit něco rafinovaného a aktuálního. Osobní styl Alex Rivière je šik, klasický a velmi jednoduchý, ale zároveň vždy trendový – což se perfektně hodí ke Westwing Collection. Spolu s Alex jsme vytvořili pestrou škálu produktů, od našeho jedinečného křesla Solomon až po odolné travertinové lampy a organicky tvarované vázy, aby si každý našel něco, co se mu hodí. Kolekce Alex Rivière x Westwing Collection spojuje současné trendy a eleganci – a nemůžeme být více nadšeni, když vidíme všechny tyto krásné prvky v různých domácnostech“.

Large modern open space loft kitchen interior with large kitchen island and bar chairs. Copy space render

Alex Rivière, španělská podnikatelka a kreativní ředitelka:
„Při spolupráci s designérským týmem Westwing Collection jsme se rozhodli použít mnoho přírodních materiálů, jako je travertin, vlna, dřevo a keramika. Celé to působí organicky a nadčasově. Každý prvek kolekce byl navržen s ohledem na odolnost. Díky mé vášni pro klidnou estetiku jsou produkty univerzální a představují dokonalý základ pro váš domov. Paleta barev je velmi jemná a kolekce přináší závan svěžesti. Jsem na to velmi hrdá, protože je to vůbec první spolupráce s Westwing Design a opravdu vystihuje podstatu mé osobní estetiky.“

- Reklama -pr článek

Nové příběhy

Další články autora
Katka

Otrava u psa nebo kočky. Co mám dělat?  

I když pečlivě dodržujete režim krmení, trávíte dny a...

Tipy od vyhledávače práce MyJobsi.cz jak si udržet zaměstnání

V dnešní době spousta firem nemůže najít dostatečné množství zaměstnanců....

Porovnali jsme IVPN proti Bitdefender VPN Premium: Která VPN vyhrála?

Kterou z těchto VPN vybrat: iVPN, nebo raději zvolit...

Pořiďte si nové cyklistické oblečení v té nejvyšší kvalitě

Také je pro vás léto symbolem cyklistiky, výletů na...