Příjemné bydlení i díky kvalitní spárovací maltě

Date:

Spárovací malta je mimořádně důležitým detailem ve vašem domě, který do velké míry rozhoduje o vašem komfortu. Pokud ji instalujete správně, těší také vaše oko; pokud ne, umí nadělat hezkou šarapatu. Proto je třeba si vybrat tu správnou – Kerapoxy Easy Design od společnosti Mapei.

Společnost Mapei má ve svém sortimentu cementové i epoxidové spárovací malty. Každá z nich se vyznačuje přísnými kvalitativními a hygienickými požadavky. Proč však zvolit spárovačku na bázi epoxidu?

Je to snadné. Epoxidové spárovací malty – jako například Kerapoxy Easy Design – jsou ideálním řešením pro prostory s nejpřísnějšími hygienickými požadavky. Lehce odolávají mastnotě a špíně, snadno se čistí, jejich finální vzhled je hladký. Navíc si zachovávají barvu, nepopraskají, nenasáknou ai po letech vypadají jako nové. Kerapoxy Easy Design se doporučuje kombinovat s pružným silikonovým tmelem Mapesil AC, který vyplní pružné a dilatační spáry.

Hand and glove cleaning the kitchen tiles.The concept of cleaning the bathroom or kitchen, cleanliness.

Novinka!

Společnost Mapei v roce 2022 přichází s větší barevnou škálou svých spárovacích malt – vybrat si tak můžete z 58 barevných odstínů. Pro větší zážitek je můžete kombinovat s přípravky Mapecolor Metallic (pro metalický vzhled) nebo Mapeglitter (pro třpytivý vzhled).

- Reklama -pr článek

Nové příběhy

Další články autora
Katka

Pořiďte si nové cyklistické oblečení v té nejvyšší kvalitě

Také je pro vás léto symbolem cyklistiky, výletů na...

Minerální kameny a vůně

K minerálním kamenům ve vašem meditačním koutku patří také...

Vstříc krásným vlasům a pleti s ricinovým olejem

Pleť, vlasy, ale také nehty, řasy a obočí jsou...

Rukou blízkých loni zemřelo 23 lidí. Co říkají statistiky o domácím násilí?

Pandemie byla dokonalou bouří domácího násilí. Domácího násilí v uplynulém...