Příjemné bydlení i díky kvalitní spárovací maltě

Date:

Spárovací malta je mimořádně důležitým detailem ve vašem domě, který do velké míry rozhoduje o vašem komfortu. Pokud ji instalujete správně, těší také vaše oko; pokud ne, umí nadělat hezkou šarapatu. Proto je třeba si vybrat tu správnou – Kerapoxy Easy Design od společnosti Mapei.

Společnost Mapei má ve svém sortimentu cementové i epoxidové spárovací malty. Každá z nich se vyznačuje přísnými kvalitativními a hygienickými požadavky. Proč však zvolit spárovačku na bázi epoxidu?

Je to snadné. Epoxidové spárovací malty – jako například Kerapoxy Easy Design – jsou ideálním řešením pro prostory s nejpřísnějšími hygienickými požadavky. Lehce odolávají mastnotě a špíně, snadno se čistí, jejich finální vzhled je hladký. Navíc si zachovávají barvu, nepopraskají, nenasáknou ai po letech vypadají jako nové. Kerapoxy Easy Design se doporučuje kombinovat s pružným silikonovým tmelem Mapesil AC, který vyplní pružné a dilatační spáry.

Hand and glove cleaning the kitchen tiles.The concept of cleaning the bathroom or kitchen, cleanliness.

Novinka!

Společnost Mapei v roce 2022 přichází s větší barevnou škálou svých spárovacích malt – vybrat si tak můžete z 58 barevných odstínů. Pro větší zážitek je můžete kombinovat s přípravky Mapecolor Metallic (pro metalický vzhled) nebo Mapeglitter (pro třpytivý vzhled).

- Reklama -pr článek

Nové příběhy

Další články autora
Katka

Jak vybrat stan správný stan 

Nejdůležitější součástí vybavení do kempu je logicky stan. Při jeho...

Otrava u psa nebo kočky. Co mám dělat?  

I když pečlivě dodržujete režim krmení, trávíte dny a...

Tipy od vyhledávače práce MyJobsi.cz jak si udržet zaměstnání

V dnešní době spousta firem nemůže najít dostatečné množství zaměstnanců....

Porovnali jsme IVPN proti Bitdefender VPN Premium: Která VPN vyhrála?

Kterou z těchto VPN vybrat: iVPN, nebo raději zvolit...