Pořiďte si nové cyklistické oblečení v té nejvyšší kvalitě

Date:

Také je pro vás léto symbolem cyklistiky, výletů na kolech o samotě, v párech nebo s dětmi, pokud už tvoříte rodinu, či berete „ven“ synovce a neteře? Během prázdnin, ale i v září a říjnu se mnozí z nás vydávají na dovolenou s koly, kdy se automobily přesouváme daleko za hranice České republiky. Pokud také jedete na vlastní pěst někam za poznáním cizích cyklostezek, určitě si pořiďte cyklistické oblečení, v němž vám bude báječně za každého počasí. K nejkvalitnějším na trhu patří kupříkladu cyklo oblečení ENDURA a CASTELLI.

Ze Skotska nebo Itálie?

Značka oblečení ENDURA začala psát svou historii ve Skotsku v roce 1993. Jejím cílem od samého začátku bylo vynajít oblečení, jež pomůže zlepšit výkon cyklistů na profesionální úrovni, ale i těch rekreačně jezdících, stejně jako zlepšit funkci cyklo oblečení. To se jí povedlo, na trh postupně uvedla mnoho produktů, které si hned získaly obrovskou oblibu. Proto se také stala globálním lídrem na trhu. 

ENDURA je partnerem oblečení špičkových týmů, v nichž najdete nejlepší cyklisty silniční cyklistiky, MTB a triatlonu. Vybrat si můžete z mnoha produktů. Oblečení ENDURA zahrnuje rukavice, chrániče kolen, helmy, ponožky, dresy, trička, nákrčníky, kalhoty, bundy a mnohé jiné.

K oblíbeným a prestižním patří také oblečení CASTELLI, které k nám přichází z Itálie. Toto špičkové oblečení pro cyklistiku nosí ti nejlepší na světě. Historie firmy sahá až do neuvěřitelného roku 1876. Od té doby sice ušla mnoha proměnami, ale stále si drží symbol nejlepší značky, jakou můžete najít. Byla také oficiálním dodavatelem oblečení pro závody jako Giro d’Italia a Tour de France. 

Vybrat si můžete bundy, trička, ponožky, čepice, kalhoty, návleky, šátky, vesty, rukavice, ale i láhve na vodu a mnohé jiné vybavení. 

Oblečení obou těchto značek, ale i mnohé další, navíc často za zajímavé akční ceny, najdete na bikero.cz.

- Reklama -pr článek

Nové příběhy

Další články autora
Katka

Jak vybrat stan správný stan 

Nejdůležitější součástí vybavení do kempu je logicky stan. Při jeho...

Otrava u psa nebo kočky. Co mám dělat?  

I když pečlivě dodržujete režim krmení, trávíte dny a...

Tipy od vyhledávače práce MyJobsi.cz jak si udržet zaměstnání

V dnešní době spousta firem nemůže najít dostatečné množství zaměstnanců....

Porovnali jsme IVPN proti Bitdefender VPN Premium: Která VPN vyhrála?

Kterou z těchto VPN vybrat: iVPN, nebo raději zvolit...